Boldog Romzsa Tódor Szeretetszolgálat

2012. január 02-án indult a Szeretetszolgálat munkája, ami az Ózdi Görögkatolikus Parókia fenntartása alatt működik.

Ózdon és a környező kistérségben végezzük a munkánkat, házi segítségnyújtásban.

Idős embereket látunk el minden nap saját otthonukban megszokott környezetükben. Szakképzett kollégák végzik a napi tevékenységeket, ami nagyon összetett ebben az ellátási formában. Figyelembe vesszük az egyéni bánásmódot és egyéni gondozási terv alapján próbálunk személyre szabott ellátást nyújtani ellátottaink részére, természetesen a törvényben megfogalmazott tevékenységek alapján, ami 2016- ban két részre oszlik, szociális és személyi ellátásban nyilvánul meg.

Próbálunk időseink számára tartalmas napokat nyújtani ezáltal az izoláció megelőzésére, napjaik szebbé tételére törekszünk. Szervezünk közös programokat, időseinknek és munkatársainknak egyaránt. Szeretettel végezzük munkákat, ami a visszajelzésekben is megnyilvánul!

A Szolgálatunk Névadója Boldog Romzsa Tódor Vértanú, akinek munkássága az etnikumok közötti ellentétek kibékíthetőségének példája. Az egyháznak adta az életét. 2001. június 27-én Szent II. János Pál Pápa boldoggá avatta.

Amennyiben szeretné hozzátartozóját biztonságban tudni a hét minden napján akkor jelentkezzen bizalommal!

Az intézményvezető elérhetősége: Bodnárné Kántor Erzsébet 30/742-26-76